Foreningen Vinterlege For Udviklingshæmmede
Forside
Gæstebogen
Vinterlege 2018
Hvad er Vinterlege?
Foreningen
Aktiviteter i Norge
Skistedet Skeikampen
Tilmelding
Kontakt
Fotoalbum
Ros og Ris
Links



Der er 90
dage til næste Vinterlege
Bestyrelse
Lene Philippon
Formand

Ebeltoft

lene@vinterlege.dk
Rasmus S. Sørensen
Næstformand

Skive

406rasmus@gmail.com
Tina Thylkjær
Kasserer

Tønder

tinathylkjaer@hotmail.com
Per Mejnecke
Booking

Odder

per@vinterlege.dk
Grethe Østergaard
Bestyrelsesmedlem

Langå

grethe@vinterlege.dk
Karina Dannerfjord
bestyrelsesmedlerm

Grenå

karinavd@gmail.com
Ida Rogvi Steen
Bestyrelsesmedlem

Århus

Ida@vinterlege.dk
Marianne Andersen
Bestyrelsesmedlem

Sommersted

marianne@vinterlege.dk
Lone Thorup
Bestyrelsesmedlem

Odder

Lonethorup12@vinterlege.dk
Claus Pedersen
Suppleant

Ramten

claus@vinterlege.dk
Lissi Lajer Jacobsen
2.supleant

Egå

lissi@li-laj.dk
    Formand Lene Philippon, Ebeltoft - mail: lene@vinterlege.dk