Foreningen Vinterlege For Udviklingshæmmede
Forside
Gæstebogen
Vinterlege 2018
Hvad er Vinterlege?
Foreningen
Aktiviteter i Norge
Skistedet Skeikampen
Tilmelding
Kontakt
Fotoalbum
Ros og Ris
Links



Der er 214
dage til næste Vinterlege
Kontakt


Vinterlege telefonen: +45 21 68 00 63
mobiltelefonen er døgnåben under vinterlegene

Formand: Lene Philippon lene@vinterlege.dk

Næstformand: Karina Dannerfjord karinavd@gmail.com

Kasserer: Tina Thylkær tinathylkjaer@hotmail.com

Booking:  Per Mejnecke booking@vinterlege.dk

Best.medlem: Marianne Andersen marianne@vinterlege.dk

Bestyrelsesmedlem:Ida Rogvi Steen ida@vinterlege.dk

Bestyrelsesmedlem: Lone Thorup lonethorup12@vinterlege.dk

Bestyrelsesmedlem: Marie Velsbymariedahlsen2@hotmail.com

bestyrelsesmedlem: Grethe Østergaardgrethe@vinterlege.dk


suppleant:Claus Pedersen claus@vinterlege.dk

suppleant: Lissi Jacobsen lissi@li-laj.dk



Send gerne kommentarer og forslag til hjemmesiden til per@vinterlege.dk



    Formand Lene Philippon, Ebeltoft - mail: lene@vinterlege.dk