Foreningen Vinterlege For Udviklingshæmmede
Sneferie for udviklingshæmmede
Gæstebogen
Vinterlege 2020
Vinterlege 2021
Hvad er Vinterlege?
Foreningen
Aktiviteter i Norge
Skistedet Beitostølen
Tilmelding
Kontakt
Fotoalbum
Ros og Ris
Links



Der er 229
dage til næste Vinterlege
Kontakt

clomid london

clomid uk pct website clomid online reviews

tamoxifen citrate 20mg online

tamoxifen uk side effects meteo.marche.it buy tamoxifen pct

pregnant coronavirus us

coronavirus pregnancy nhs kristinasmith.us pregnant coronavirus us

how to buy naltrexone

buy naltrexone online click here where to buy low dose naltrexone

abortion pill usa legal uk

medical abortion

pills for abortion

order abortion pill philippines

buy naltrexone online canada

buy generic naltrexone online website low dose naltrexone buy

buy abortion pill online usa

abortion pill over the counter in usa shouldersofgiants.co.uk usa buy abortion pill


Vinterlege telefonen: +45 21 68 00 63
mobiltelefonen er døgnåben under vinterlegene

Formand: Lene Philippon lene@vinterlege.dk

Næstformand: Karina Dannerfjord karinavd@gmail.com

Kasserer: Tina Thylkær tinathylkjaer@hotmail.com

Booking:  Per Mejnecke booking@vinterlege.dk

Best.medlem: Marianne Andersen marianne@vinterlege.dk

Bestyrelsesmedlem:Ida Rogvi Steen ida@vinterlege.dk

Bestyrelsesmedlem: Lone Thorup lonethorup12@vinterlege.dk

Bestyrelsesmedlem: Marie Dahlsenmarie@vinterlege.dk

bestyrelsesmedlem: Grethe Østergaardgrethe@vinterlege.dk


suppleant:Rasmus Sørensen 406Rasmus@gmail.dk

suppleant: Lissi Jacobsen lissi@li-laj.dk



Send gerne kommentarer og forslag til hjemmesiden til per@vinterlege.dk



    Formand Lene Philippon, Ebeltoft - mail: lene@vinterlege.dk