Kontakt Os

Vinterlege kan kontaktes via kontaktformularen nedenfor, eller gennem direkte kontakt til en af bestyrelsesmedlemmerne.

OBS! Under Vinterlegene kan vi kontaktes døgnet rundt på: +45 21 68 00 63

((Vores online kontaktformular lanceres inden længe – indtil da kan du sende alle henvendelser til en af mailadresserne nedenfor))

FAQ og spørgsmål:

Booking og spørgsmål:  

booking@vinterlege.dk

Presse og fonde: 

permejnecke@hotmail.com

Book møde med en Blåjakke: 

karina@vinterlege.dk

Ris og ros til hjemmeside: 

per@vinterlege.dk

Kontakt bestyrelsen

Formand: Karina Dannerfjord, karina@vinterlege.dk

Næstformand: Lene Philippon, lene@vinterlege.dk

Kasserer: Claus Pedersen, kasserer@vinterlege.dk

Bestyrelsesmedlemmer

Marianne Andersen

marianne@vinterlege.dk

Ida Rogvi Steen

ida@vinterlege.dk

Lone Thorup

lonethorup12@vinterlege.dk

Marie Dahlsen

marie@vinterlege.dk